מה חשוב לבדוק לפני הזמנת מאתר נזילות

אינסטלטור בהרצליה פיתוח

מי שחושד שיש נזילה מהצנרת במקום שהוא גר או עובד בו חייב לפעול מהר וללא שם עיכוב, שכן אם יתברר שאכן יש נזילה עלול להיגרם נזק חמור ולכן יש חשיבות לפעולות מהירות.

המזל הוא שכיום קל יחסית למצוא אנשי מקצוע במגוון רחב של תחומים ובכלל זה מי שמציע שירותי איתור נזילות בבאר שבע או בכל מקום אחר ברחבי הארץ.

כיום מאתרי הנזילות מצוידים במכשור אלקטרוני מתקדם המבוסס על טכנולוגיה מתוחכמת ואפשר לאמת את עצם קיומה של הנזילה בלי להרים מרצפות ובלי לשבור את הקיר.

חיישנים וגלאים שמכוילים לאתר חורים בצנרת או הצטברות של מים מחוץ לצינור נמצאים בשימוש יומיומי וקבוע וכך אפשר ממש תוך כמה דקות לדעת האם בכלל יש נזילה או שלא.

כך אפשר לקבל את ההחלטה הנכונה בנוגע להמשך הפעולה וכמובן להחליט מה צריך לעשות ואיך יהיה זה הכי נכון ומתאים.

 

החשיבות של איתור נזילות מהיר

מים שזורמים מחוץ לצינורות עלולים לגרום לנזק מהותי למבנה – הם יכולים לגרום לחלודה, עלולים לגרום לתקלה בחשמל או אפילו להביא לכדי התפוררות הקירות או התקרה.

מכאן שיש חשיבות גבוהה לכך שאיתור הנזילה יתבצע כמה שיותר מהר.

איך מאתגרים את הנזילה? מביאים את אותו ציוד מתקדם אל המקום שבו חושדים שיש נזילה על פי סימנים חיצוניים מחשידים ובודקים עם הגלאי אם אכן הוא מצפצף או מראה כל חיווי אחר בנוגע להימצאותם של מים מחוץ לצנרת.

דרך חור הניקוז של הביוב, למשל, אנשי מקצוע של איתור נזילות בבאר שבע (או בכל מקום אחר) יוכלו להשחיל צינור דק שבקצהו יש מצלמה זעירה שתצלם את הדרך שעושים המים וכך תצלם חור בצינור, סתימה או כל מכשול אחר שגורם למים להיעצר ולהצטבר.

ברגע שיודעים אם אכן יש נזילה או לא ויודעים בדיוק היכן היא ממוקמת – קל יותר לקבל החלטות ולהחליט מה לעשות ואיך להתנהל.

מה לבדוק לפני הזמנת נותן שירות?

מה שבעיקר חשוב לשאול או לבדוק זה הנושא של שימוש במכשור מתקדם ובכלי עבודה עכשוויים.

אף אחד לא רוצה שירימו אצלו את הבלטות שלא לצורך ובוודאי שלא ישברו קיר, גם אם יתברר שיהיה מדובר בנזק לא גדול.

אפשר בהחלט לשאול כבר בשיחת הטלפון איך מתבצעת הבדיקה והאם יש לאיש המקצוע את החיישנים או הגלאים מרחוק ואת המצלמות שאפשר בעזרתן לצלם את הצד הפנימי של הצינורות.

נותני שירות של איתור נזילות בבאר שבע ובמקומות נוספים כיום כבר מצוידים במכשור זה והוא בהחלט הפך לברירת מחדל אצל הרבה מאד אנשי מקצוע.

מכאן שאפשר להיות בטוחים ברוב המקרים שאכן איתור הנזילה יבוצע בצורה מקצועית ומתקדמת.