מתלבטים מה לקנות ליולדת? הנה 4 המלצות מיוחדות

מתנה ליולדת

לידה של תינוק או תינוקת היא אירוע מכונן ומיוחד שבדרך כלל יהיה מרגש ומשמח כאחד לא רק עבור האישה שילדה אלא גם עבור מעגלים חברתיים שבהם היא לוקחת חלק – משפחה, מקום עבודה, קהילה, מכרים ועוד.

אין מי ששומע על לידת תינוק ולא חושב מיד על מתנה שיכולה להתאים לסיטואציה.

הדעה הרווחת במקרים כאלה היא שמה שצריך ומתבקש הוא לקנות מתנה לתינוק שנולד.

יחד עם זאת, בשנים האחרונות יש יותר ויותר ביקוש לקניית מארזי מתנה ליולדת, שכן היא זו שילדה, שהגוף שלה עבר חוויה לא פשוטה, שצריכה תקופה להחלים ולהסתגל למציאות החדשה ולא פחות חשוב – מגיע לה לקבל תשומת לב חיובית ועוטפת.

מה קונים ליולדת? כיום אפשר לחשוב על שלל רעיונות שיכולים להתאים ומה שצריך להוביל את קו המחשבה הוא הפינוק שלה, הרצון לתת לה לנוח וכמובן לקהל עליה ככל האפשר במהלך התקופה המאתגרת.

 

4 המלצות מיוחדות שמתאימות כמתנה ליולדת

הנה ארבעה רעיונות שלבטח יהיו מתאימים ונכונים עבור יולדת שרוצים לשמח ולפנק – 

 1. נעלי בית מפנקות לגוף לוקח זמן להחלים אחרי הלידה, גם אם מדובר בלידה קלה ובעיקר אם מדובר בלידה ראשונה.
  כל הקלה גופנית תהיה נכונה ומתאימה והאישה תדע להעריך את הרצון והמחשבה לפנק אותה ולקנות לה מתנה שתהיה עבורה בעלת מגע מלטף ונעים על הגוף.

 2. מארז של מספר מוצרים – מאד מקובל כיום לקנות מארז מתנה ליולדת ויש מגוון רחב של מארזים שכוללים כמה וכמה מוצרים שמתאימים לאישה שזה עתה ילדה – מגבת נעימה, שמפו או סבון עם ריח נעים, קרם גוף לפינוק אחרי המקלחת או אפילו תג קטן שהיא תוכל לתלות על דלת החדר הסגורה ובו מצוין שהיא מבקשת שלא יפריעו לה בזמן איכות שהיא מעבירה עם התינוק שלה או אפילו רק עם עצמה.

 3. מתנה לתינוק שלא תמיד חושבים לקנות לבד – ברוב המקרים את הציוד הבסיסי יקנו ההורים של התינוק ולכן לא יהיה צורך שאלה יגיעו ממתנות.
  יחד עם זאת, יש מגוון עצום של מוצרים או פריטים שנחשבים למותרות ולא תמיד חושבים עליהם.

  שק שינה לתינוק הוא דוגמה מצוינת לכך. לא תמיד חושבים לקנות אותו והוא בהחלט יכול להקל על ההשכבה של התינוק לישון.
  מכאן שזו יכולה להיות מתנה נהדרת ומשמחת.

 4. אריזת מתנות בבחירה אישיתמארז מתנה ליולדת יכולים להיות כאלה שמי שקונה אותם ירכיב בעצמו את התכולה ויבחר את מה שנראה לו שיהיה שימושי ומתאים לאישה שילדה שייתכן ויש לו הכרות עימה.
  כך לא מתפשרים על מארז שאולי יהיו בו פריטים שלא יהיה בהם שימוש ובוחרים בקפידה בדיוק את מה שיקל על האישה וגם ישמח אותה.