טיפים כיצד להתגנדר ולשמור על צניעות

קשירת מטפחות

בין אם את דתייה או חילונית, את תמיד תרצי לדעת כיצד להתגנדר, במקרים מסוימים גם להתגנדר ולשמור על צניעות תוך כדי. בסופו של דבר, הרצון של נשים רבות לשמור על צניעות בכל מיני סיטואציות, לא בהכרח קשור לאמונות הדת האישיות שלהן. אז ככה תתגנדרי כהלכה, בין אם את חילונית או דתייה: 

בבואך להתגנדר בכדי קודם כל להרגיש טוב עם עצמך, את כמובן תיתקלי בכל מיני תהיות וסוגיות אל מול עצמך. האם הצבעים האלו של החולצה שאת לובשת מחמיאים לך? האם כדאי לך לבחור במכנס ג'ינס אחר? אולי בכלל עדיף יהיה היום ללבוש שמלת קיץ אוורירית? ובכן, בין אם את נוטה להתעטף בבדים מסוג כזה או אחר, כל השאלות האלו בדרך כלל יהיו רלוונטיות. לכן, בואי נדבר על מספר טיפים, הראשון הוא טיפ שקשור למטפחות ראש יפהפיות. 

ככה מתגנדרים ב-2020 ושומרים על עיצוב ונראות ייחודיים 

רגע לפני שאת לומדת טכניקת קשירת מטפחות מעוצבות, את צריכה לבחור לעצמך את המטפחת המעוצבת שלך. ואנחנו רוצים להגיד לך, בפנייך יש לא מעט אופציות עיצוביות מעולות! 

את יכולה לבחור מטפחות מבדים מגוונים מאוד, סוגי בדים אווריריים פחות ויותר, סוגי בדים מאוד מלטפים ונעימים, אחרים הם סוגי בדים חורפיים יותר. בין אם את בוחרת במטפחת ראש המיוצרת מבדים כאלו או אחרים, דעי לך, את יכולה תמיד גם לייצר לעצמך מטפחות ראש בהתאמה אישית. 

מומלץ לשקול מטפחות ראש בתפירה ובהתאמה אישית 

תמיד תוכלי לגשת לתופרת הקרובה לביתך בעיר מגורייך, לספק לה מידות למטפחת, להמתין מספר ימים ולקבל מטפחת ראש בהתאמה אישית. אגב, גם חברות אשר עוסקות בייצור של מטפחות ראש ושיווקן, בדרך כלל יוכלו לספק לך מענה בעבור מטפחות ראש בתפירה ובהתאמה אישית. 

אז, אלו הטיפים שלנו לגבי המטפחות עצמן. כעת, בואי נדבר על בחירת הצבעים. את מוזמנת לבחור צבעים שיגרמו לאור פנייך לזרוח מעל הכול, צבעים שיכניסו גוון למבט שלך על העולם. כידוע לכולנו, ישנו אפקט גדול מאוד המתקבל על ידי בחירת הצבעים המתאימים. 

התאמת צבעים של ביגוד ושל מטפחות ראש 

בעוד שלחלק מאיתנו יתאימו צבעים בגוון מסוים. חלקנו האחר תמיד יעדיפו צבעים בגוון אחר. בכל מקרה, אנו גם ממליצים לייצר ניגודיות מסוימת בין מטפחת הראש לשאר הביגוד שאת לובשת. מאחר שאף אחד מאיתנו לא רוצה לייצר איזשהו רושם משעמם על פני הסביבה, יהיה כדאי לבחור בגיוון מסוים של בגדים וצבעים, בגיוון של צבעים גם כן, ואם את רוצה, גם גיוון של סגנונות לבוש. 

בסופו של דבר, הכי חשוב האופן שבו את חשה עם עצמך. חזקי את עצמך, התהדרי ותעשי הכול בכדי שבסוף היום תוכלי להגיד לעצמך: "אני אישה יפה, מלאה בביטחון, עמוד שדרה ויכולות לכבוש גם את העולם אם אני ארצה". בהצלחה, ואל תבלי יותר מדי זמן מול המראה (חבל על הזמן, את יפה כמו שאת)!