שירותי הסעות – מה אנחנו צריכים לבדוק לפני שאנחנו שוכרים חברה

מיניבוס לכל מטרה

לא פעם אנחנו נמצא את עצמנו משתמשים בשירותיה של חברת הסעות. בין אם זה במסגרת מקום העבודה, בין אם זה במסגרת ארגונים, עמותות או קבוצות שאנחנו חברים בהם, ובין אם זה לצרכים אישיים מסיבות שונות. אנחנו נשתמש בשירותיה של חברה זו על בסיס קבוע, מזדמן או חד פעמי. 

ישנן סיבות שונות מדוע אנחנו נרצה להשתמש בשירותי הסעות מקצועיים. למשל, אם אנחנו רוצים לקחת עובדים או אורחים לסיורים במקומות שונים, אם נרצה לצאת לטיולים ברכב הסעות מאורגן, אם יש לנו צורך להסיע אורחים אל האירוע שלנו ועוד. ישנן סיבות שונות שכל אחת מהן מחייבת אותנו לבצע התאמות שונות לפני שאנחנו בוחרים איזו חברה לקחת ובאיזה רכב הסעות להשתמש. 

אך מלבד אותן התאמות מצדנו, הרי שיש גם פרמטרים כלליים יותר שאנחנו נידרש לבצע בשביל להשתמש בשירותי הסעות מקצועיים. כאן המקום להדגיש, ששירותים אלו יכולים כמובן להתבצע ברמות שונות, ואנחנו צריכים להחליט, מה התעדוף שלנו, מבחינה כלכלית ומבחינות אחרות, על מנת לבחור חברה שיכולה לספק לנו שירות ברמה שאנחנו מצפים לקבל. 

מה עלינו לבדוק לפני שאנחנו שוכרים חברת הסעות

דבר ראשון, אנחנו צריכים לבדוק את הניסיון והמקצועיות של החברה. בהקשר זה, עלינו לבחון עד כמה החברה מקצועית אך גם עד כמה הנהגים שלה מנוסים, מקצועיים ואיכותיים. אנחנו לא נרצה להפקיד את הנוסעים שלנו בידיהם של נהגים לא אמינים, לא איכותיים, נהגים שאנחנו לא יכולים לסמוך עליהם. 

דבר שני, חשוב שנדע באילו רכבי הסעות משתמשת החברה ומה היא מציעה לנו. מן הסתם, נרצה רכבים נוחים, שיש בהם מגוון של שירותים, בהתאם לסוג הקהל ולמאפיינים שונים שלו (למשל, לא נרצה להשתמש ברכבים לא נוחים, אם מדובר בנוסעים מבוגרים שירצו לנסוע ברכב בטוח ונוח). 

דבר שלישי, חשוב שאנחנו את כל הנושא של לוחות זמנים, נקודות איסוף, עלויות כמובן וכן האם החברה יכולה לספק לנו נהג אשר ילווה אותנו גם יותר מיום אחד, אם יהיה צורך בכך. חשוב לוודא לגבי כל מה שקשור לביטוחים ואחריות החברה כלפי הנוסעים.