שלושה יתרונות של מאמן כושר אישי

מאמן כושר

אנחנו לא מותאמים לעולם בו אנחנו חיים כמעט בשום צורה. בני האדם מראשית ההסטוריה נולדו כדי לרוץ, לקפוץ, לצוד בעל חיים ולגדל את הגידולים בשדות. בני אדם לא נוצרו על מנת לשבת כל היום מול המחשב בימי עבודה ארוכים. אבל, אין מנוס מכך שהעולם בו אנחנו חיים שינה את פניו. היום, הטכנולוגיה למעשה מביאה אותנו לידי כך שמבחינה גופנית דווקא נמצא את עצמנו הולכים אחורה, מתאבנים בגב כפוף על הכיסא.

החשיבות הגדולה של חיים המלאים בתזונה נכונה ופעילות גופנית היא לא רק בהקשר של יצירת גוף חטוב. אמנם אין ספק כי מדובר על מה שיכול לעודד אותנו במידה רבה לאורך הדרך, אבל האמת היא כי מחקרים רבים כבר הצביעו על הקשר שבין קיום אורך חיים בריא לתחושת שחרור, אופטימיות, ירידה משמעותית של הפרעות שינה כאלו ואחרות ועוד.

כמו שאנחנו מכירים את עצמנו היטב זה שאנחנו יודעים שמשהו עושה לנו טוב לא אומר בהכרח שאכן נעשה אותו. בדיוק בשביל זה אני כאן, כדי לעזור לכם לעבור את המשוכה המנטלית כמו גם הפיזית בדרך אל היעד.

אז מה מאמן כושר יכול להציע לכם

מכיוון שישנם אינספור סיבות טובות לבחירה דווקא של מאמן כושר אישי לעומת אפשרויות אחרות. אבל מכיוון שקצרה היריעה מלהרחיב על כל שלל היתרונות כאן, נרכז את הסיבות הטובות לבחירה של מאמן כושר לשלוש סיבות מרכזיות.

  1. אין תירוצים: אנחנו כולנו יודעים כמה אנחנו קלים כאשר אנחנו מוותרים לעצמנו. כולנו יודעים לספר לעצמנו את כל התירוצים הנכונים מדוע היום היה נכון לוותר. אולי זה כי היום דווקא אנחנו לא מרגישים טוב, יש אילוצים בעבודה, הילדים לא יכולים להישאר לבד ועוד. אבל אנחנו יודעים גם טוב מאוד כי ברגע בו נקבע עם משהו אחר לא נוכל לסרב מה שיאלץ אותנו למצוא פיתרון.
  2. כי ככה נדע בדיוק מה צריך לעשות: יכול להיות שכבר הגעתם עם הציוד הכי טוב אותו רכשתם במיטב כספכם, אתם עומדים ברחוב מוכנים לצאת לדרך אבל לא ממש יודעים מה לעשות. זה בדיוק המקום בו נכנס מאמן כושר ונותן לכם את הכלים על מנת שתבצעו כל פעולה בצורה הטובה ביותר תוך שאתם מרוויחים את הטוב ביותר מביצוע הפעילות בלי לגרור פציעות וכיוצא באלו כמובן.
  3. כי כאשר אתם משלמים כסף אתם עומדים ביעדים : אחד הדברים שעולים רבות בקרב אלו הנמנעים מלגשת למאמן כושר אישי סובב סביב העניין הכספי. זה לא שאין לדבר ערך בוודאי במדינת ישראל היקרה מדי. אבל, אין כל ספק כי כאשר משלמים על משהו, עושים אותו. לכן פעמים רבות מדובר ביתרון ולאו דווקא חיסרון.

אני, יקיר נס מחכה לכם כד לבנות לכם תוכנית מותאמת אישית.