מה מצריכות עבודות שיפוץ, בנייה ותשתיות?

ממונה בטיחות

כל קבלן וקבלן יודע דבר אחד מאוד פשוט, על בטיחות אין אפשרות להתפשר. בין אם מדובר בקבלן ביוב, בקבלן בנייה, או בכל סוג אחר של קבלן המבצע עבודות אשר עלולות לסכן חיי אדם, תמיד יהיה צורך בפיקוח כזה או אחר, בממונה על הבטיחות בתהליכי העבודה, בפיקוחם של מהנדסים ועוד. 

אין ספק, עבודות תשתית מצריכות לקיחה של המון פרמטרים בחשבון, בין אם מדובר בפרמטרים הנוגעים לנושאי בטיחות, או שמא מדובר בפרמטרים הקשורים לנושאים של גהות. וכשמדברים על בטיחות וגהות בתהליכי בנייה, בתהליכי שיפוצים ובתהליכים הכרוכים בעבודות תשתיות, באותה הנשימה חובה להזכיר פיקוח מקצועי ובקרה על תהליכי העבודה הרבים והשונים.

מינוי ממונה בטיחות: מה חשוב לדעת? 

רק באמצעות ממונה בטיחות מטעם חברה אשר עוסקת בבטיחות בעבודה וגהות, יהיה ניתן להבטיח מינימום סיכונים ונזקים פוטנציאליים, לרבות סכנת נפשות, חלילה. חברות אשר עוסקות בתחומים אלו, כדוגמת חברת מוזי בוטון – בטיחות ואיכות הסביבה, למעשה מסייעות לכם לשמור על שלומם וחייכם, ולא פחות חשוב מכך, על בריאותם של העובדים שלכם. 

עם המון ניסיון מקצועי וצוות של מומחים המגיעים לאתר הבנייה עצמו, יהיה ניתן להבטיח כי תהליכי העבודה השונים יתבצעו על הצד הטוב ביותר ועל הצד הבטוח ביותר, וזאת בליווי של מפקחי ואנשי מקצוע בתחום הבטיחות והגהות. 

פיקוח על תהליכי עבודה וניהול סיכונים 

בין אם יש צורך בשירותים מהסוג של ממונה בטיחות בעבודה, או אולי סקרי סיכונים, בנייה של תוכניות ניהול סיכונים וכתיבה של נהלים והוראות בטיחות, תמיד תוכלו לשים את מבטחיכם בחברות העוסקות בבטיחות בעבודה. 

עוד בסל השירותים של חברות מהסוג הזה, תוכלו להסתייע גם בשירותי הקמה של מערכי חירום בזמן מהיר ובאופן יעיל, הכנה של תיק מפעל ותיק שטח, ייעוץ בתחומים של מניעת שריפות ובטיחות אש וגם בטיחות במוסדות חינוך. בבואכם להסתייע בחברות כדוגמת מוזי בוטון, תוכלו גם להנות להפיק תועלת רבה מהשירותים של תכנון בטיחות באירועים המוניים, הכנה של חוות דעת משפטיות לבתי המשפט, היתר רעלים ועוד.

צוות מומחי בטיחות בתעסוקה 

בעזרת צוות מומחים בתחום של בטיחות בתעסוקה, יהיה ניתן להבטיח את צמצום הפוטנציאל לשלל תאונות עבודה שיכולות להתרחש במקום ואתר הבנייה. ויחד עם כל מה שציינו כאן למעלה, עוד חשוב לציין, אתם צריכים גם לחשוב לטווח הארוך. אנחנו כמובן מדברים על מצבים מצערים של מחלות מקצוע, שלפעמים מתפתחות לאחר שנים של עבודה באתר או מקום בנייה מסוים. 

בכדי להציל חיי אדם ולמנוע נזקים כלכליים אדירים, יהיה תמיד מומלץ להסתייע במומחים בתחום זה של בקרה על בטיחות בעבודה. בעזרת הסיוע המקצועי של חברות אלו והמומחים שעובדים בהן, אתם תוכלו לעמוד בכל התקנות הכי מחמירות, ובחוקים של מדינת ישראל בתחום הבטיחות והגהות.