פיגו בוקסר

חברת פיג'ו, היא אחת מחברות הרכב הפופולאריות בישראל מזה שנים ארוכות. מלבד אנשים פרטיים אשר רוכשים רכב משפחתי או רכב מנהלים, הרי שלא מעט בעלי מקצוע ובעלי עסקים, רוכשים רכבי פיג'ו שאמורים לשרת אותם לצרכים מקצועיים.

רכבים מסחריים של פיג'ו, כמו למשל רכב מדגם בוקסר, מספק לבעלי מקצוע ונהגים שכירים בחברות עסקיות, את כל מה שהם צריכים, בין אם זה ביחס לבטיחות, נוחות, טכנולוגיה, וכל פרט אחד שנדרש לצורך שימוש מקצועי איכותית ויעילה לאורך זמן.

היתרונות של רכב פיג'ו בוקסר

רכב זה מספק את כל הצרכים של בעלי מקצוע ונהגים אשר נדרשים להעביר סחורות, ציוד ופריטים אחרים ממקום למקום. הרכב כולל מושבים נוחים לנהג ולנוסעים מאחור, תא מטען רחב, גדול ונוח לשימוש, אמצעים טכנולוגיים יעילים ונוחים לשימוש הנהג, כולל אמצעי תקשורת, שדה ראייה מצוין ורחב עבור הנהג, נוחות הנהיגה והאיכות.

כל אלה הופכים דגם זה, מאוד אטרקטיבי עבור בעלי מקצוע ונהגים אשר נדרשים לבלות שעות ארוכות על הכביש. מעבר לכך, הרי שצריכת הדלק של הרכב היא נמוכה באופן יחסי, כך שנהגים אשר מבלים זמן רב על הכביש עם רכב זה, לא נדרשים להוצאות משמעותיות, ביחס לכלי רכב אחרים.

כיצד בוחרים רכב מסחרי בצורה נכונה?

לא במקרה רכב פיגו בוקסר נחשב לאחד הרכבים המובילים בתחום של רכבים מסחריים. כשבוחנים את הפרמטרים על פיהם יש לבחון רכב מסחרי ולהחליט האם הוא מתאים מבחינה מקצועית ומבחינות אחרות, הרי שדגם זה עונה על כל הצרכים הבסיסיים ומעבר לכך.

הפרמטר הראשון על פיו יש לבחון את הרכב, היא מידת הנוחות של הנהיגה. זאת מתוך הנחה שאמורים לנהוג בו שעות רבות. לכן צריך לבחון את איכות המושבים, שדה הראייה, הקירבה להגה, וכן פרטים טכניים שמתייחסים לנהיגה עצמה, עד כמה פשוט ונוח להשתמש באביזרים השונים אשר נמצאים ברכב.

הפרמטר השני מתייחס ליעילות השימוש ברכב. מאחר ומדובר ברכב עבודה בסופו של דבר, הרי שהוא צריך להיות יעיל ונוח. בין אם זה לצורך אחסון פריטים כאלה ואחרים ובין אם זה לצורך פריקתם. זה נכון לגבי בעלי מקצוע שמשתמשים בו לצורך עבודה או נהגים שמשתמשים בו לצורך הובלה ופריקה של ציוד וחפצים.

הפרמטר השלישי מתייחס לכל הנושא של בטיחות, עד כמה הרכב בטוח, הן עבור הנהג והן עבור הנוסעים. זה כולל גם אלמנטים שמתייחסים לנהיגה וגם אבזור שמתייחס לכל ההיבט הבטיחותי.

הפרמטר הרביעי מתייחס לעלויות, הן של רכישת הרכב עצמו, תחזוקה שוטפת, בלאי וכל דבר אחר אשר משפיע על עלות הרכב בתקופה שמחזיקים בו.

לסיכום, על פי כל הפרמטרים הנ"ל, אין ספק שרכב פיגו בוקסר הוא אידיאלי עבור כל בעל מקצוע ועבור כל נהג שנדרש לרכב מסחרי.