כסאות למשרד –  כיצד בוחרים את הכיסא הנכון

ריהוט משרדי באופן כללי, יש לו שתי מטרות עיקריות. מטרה אחת היא לאפשר לעובדים לעבוד בצורה טובה, מקצועית, בטוחה, לאפשר להם להגיע לתוצאות טובות, כלומר לייצר תפוקה. מטרה אחרת היא לעצב את המשרד ולייצר לו נראות ובכך גם לעזור לו לבנות תדמית טובה.

אחת כמה וכמה נכון הדבר כשמדובר על כסאות למשרד. בין אם מדובר בכיסאות שמיועדים לעובדים עצמם, כולל כסאות למנהלים, ובפרט אם מדובר בכיסאות שמיועדים ללקוחות אשר אמורים להגיע לפגישות במשרד. זה אומר שעלינו לדאוג להם גם לכיסאות לזמן ההמתנה וגם לפגישות עצמן.

כשאנחנו ניגשים לחנות רהיטים או נכנסים לאתר אינטרנט בשביל לקנות כיסאות, עלינו לדעת מה אנחנו מחפשים, ואת זה אנחנו אמורים לעשות על פי מה שאנחנו צריכים, על פי הכמות שאנחנו צריכים וכמובן, סוג האפיון של המקום, האפיון של העבודה, וכן על פי מאפיינים אחרים. כמו כן, אנחנו צריכים לדעת כיצד לשלב את הכיסאות במקום. כלומר, איך הם יכולים להשתלב בעיצוב הכללי של המשרד.

לפני שאנחנו נציג מספר נקודות שיכולות לעזור בנושא, חשוב לזכור, הבחירה של כיסאות כאלה ואחרים אמורה לשרת אותנו לאורך זמן. כלומר, אנחנו לא יכולים לבחור כיסא על בסיס החלטה נקודתית, ובטח שלא על פי המחשבה שהכסא אמור לשרת אותנו לזמן קצר. שכן כל כיסא שאנחנו נקנה, ייתכן מאוד שאנחנו נשתמש בו במשך שנים רבות. בין אם הוא מיועד לעובדים, מנהלים או לקוחות שלנו.

כאן חשוב להקפיד על עוד היבט והוא, יש הבדל בין כסאות שמשרתים לקוחות לבין כסאות שמשרתים עובדים, כאשר ברוב המקרים יש הבדל בין כסאות של עובדים פשוטים לבין כאלה שמיועדים לשרת מנהלים (במקרה שלהם, הכוונה לכורסאות, מן הסתם).

כיצד בוחרים כיסאות לעסק

נקודת הבסיס צריכה להיות, שהכסא אמור להיות בטוח, נוח ובריא. אנחנו צריכים לקחת בחשבון, כל עובד שאמור להשתמש בכסא, יצטרך לעשות זאת מספר שעות ארוכות במהלך היום, לכן, אין טעם שאנחנו נבחר עבורו כסא שלא יהיה לו נוח לשבת עליו, כיסא שעלול לייצר אצלו כאבי גב או עורף. אנחנו צריכים לספק לו כסא בטוח, בין אם זה אומר, מושב מרופד, בין אם זה אומר משענת ארוכה וכמובן, זה צריך להיות כסא שיהיה לשבת עליו בצורה מרווחת ונוחה.

נקודה אחרת שאנחנו צריכים להתייחס אליה היא, הכסא צריך להיות איכותי, עשוי מחומרים טובים, כך שהוא לא יתפרק ולא ייהרס בקלות. לא משנה אם זה כסא נייח או כסא נייד על גלגלים.

כאמור, עלינו גם לקחת בחשבון, בדומה לפריטי ריהוט אחרים, שהכיסאות צריכים להיות מותאמים לעיצוב ולסגנון של המקום, כך שהוא ישתלב עם שאר הפריטים. זה לא משנה אם אנחנו בוחרים כסאות רגילים או מיוחדים.