פעילות odt – לבחור את החברה הנכונה

פעילויות Odt

כפי שאנחנו יכולים לראות באינטרנט ובמקומות אחרים, כיום ישנן לא מעט חברות שמציעות פעילויות ODT, בין אם זה לעסקים, בין אם זה למוסדות חינוך, תנועות נוער ואפילו למשפחות, חברים ולקוחות פרטיים לצרכים שונים.

מאחר וקיים מבחר גדול מאוד בשוק, אנחנו צריכים לדעת כיצד לבחור את החברה שמתאימה לנו, אנחנו צריכים לדעת כיצד לבחור את הצוות איתו אנחנו רוצים לבצע את הפעילות על פי הצרכים והיעדים שלנו.

לשם כך, אנחנו צריכים לדעת מה לחפש ולא פחות חשוב, אנחנו צריכים לדעת מה הם הפרמטרים לבחירה נכונה. לפני שאנחנו נציג אותם, חשוב להדגיש, פעילות ODT   יש לה ערך רב, לא משנה אם אנחנו מבקשים לבצע אותה עבור עובדים בחברה, תלמידים בבית ספר, חניכים בתנועה או אפילו בני משפחה. אם עובדים נכון ומשתמשים נכון ברעיון, אז אין ספק שאפשר להפיק תועלת מרבית מהפעילות.

לכן חשוב, שאנחנו נקפיד להתייחס לכל המאפיינים ולכל הפרמטרים על פיהם אנחנו נרצה לבחור את החברה איתה אנחנו רוצים לעבוד.

מה הם הפרמטרים לבחירה

ראשית, אנחנו צריכים לבחון את הניסיון של החברה. מה בדיוק היא מציעה לנו, מה בדיוק היא מספקת לנו. כמה מדריכים, אילו סוגי פעילויות, כמה זמן, מה בדיוק אנחנו יכולים להשיג עם מה שהחברה מספקת לנו.

שנית, אנחנו צריכים לבחון את הרזומה של החברה, האם מדובר בצוות שנחשב איכותי, האם מדובר בצוות שנחשב יצירתי, האם מדובר בפעילויות מקוריות, איכותיות, פעילויות שמתאימות לצרכים שלנו.

שלישית, חשוב שאנחנו נדע איפה בדיוק נערכות הפעילויות ובאילו תנאים. בצורה כזו אנחנו נוכל לדעת, מה אנחנו יכולים להפיק מהן וכיצד.

ארבע, אנחנו צריכים לבחור חברה שתוכל לייצר עבורנו תוכנית עבודה, תוכנית פעולה מותאמת למה שאנחנו מחפשים. אין היגיון לעבוד עם חברה שתוכל לספק לנו את הצרכים הנדרשים, מבלי שאנחנו נבין בדיוק מה המטרה שלנו, וכיצד היא באה לידי ביטוי בתוכנית של החברה. אנחנו צריכים לבחור חברה שתוכל לענות על הצרכים שלנו.

חמש, רצוי שנבדוק את העלויות אל מול מה שאנחנו אמורים לקבל מהחברה.