שימור יחסים עם כלביכם : טיפים אפקטיביים למערכת יחסים אוהבת

מזון לכלבים

בדומה למערכות יחסים בין אנשים, גם מערכות יחסים בין בני אדם לכלבים דורשות תחזוקה והשקעה על מנת שיתפתחו ויהיו אוהבות. כלב ידוע כבעל חיים נאמן, המהווה את חברו הטוב ביותר של האדם, וזו הסיבה שצריך להשקיע בברנש. לכן, הנה מספר דרכים שיעזרו לכם לשמור על מערכת יחסים בריאה וטובה עם הכלב שלכם.

תדאגו שהכלב אוכל בריא ושהוא נהנה מהאוכל

שמרו על בריאות כלביכם! הקפידו על כך שהכלב יאכל מזון כלבים איכותי שבריא לו, בדקו שהמזון מתאים לסוג הכלב ולמבנה גופו. תכינו לו ארוחות מזינות, אך אל תתנו לו לאכול משהו שהוא לא אמור לאכול. תדאגו שהמזון של הכלב שלכם יהיה מזין, מהנה ובריא.

בנוסף לכך, לא יזיק גם לפנק את הכלב בחטיף כלבים או ממתק. ישנן מספיק חנויות מזון כלבים שיכולות לספק לכם את זה, וזה ישמח את הכלב יותר משאתם יכולים לתאר.

בילוי זמן איכות והשקעה ביצירת חוויות משותפות

מערכת יחסים, במובן הכללי, בנויה מחוויות משותפות ומזיכרונות יפים ומרגשים, חוויות המעצבות את הקשר שלכם עם השותף שלכם. לכן, מן הסתם שתצטרכו לחוות חוויות אלו גם עם הכלב שלכם. באמצעות חוויות אלו, אתם תרגישו שאתם נקשרים לכלבכם ותיווצר ביניכם קירבה שלא הייתה לפני, דבר שיחזק את מערכת היחסים שלכם עם מכשכש הזנב שלכם.

לא מדובר בטיולים שגרתיים ויומיים לגינת כלבים ולפארק, אלא בטיולים ארוכים בטבע, משחקים עם כדור ועוד. עליכם לוודא שהכלב שלכם מקבל מספיק פעילות ושהוא לא מתייבש בבית.

הבעת האהבה ויצירת קשר פיזי

יצירת קשר פיזי באמצעות הבעת אהבה, משחקים ומגע פיזי, תוביל אותכם לחיבור חזק יותר עם הכלב שלכם. יצרית אינטראקציה חיובית על ידי מגע, חיבוק והתייחסות מיוחדת לכלב שלכם, תוביל אתכם לחיבור חזק יותר.

התייחסו לכלב שלכם כאילו הוא מיוחד מכל שאר הכלבים, והוא יתייחס אליכם ככה בחזרה! שימו לב לנתון המעניין הבא: הוכח מדעית, שילדים שנהגו לשחק בילדותם עם הוריהם במשחקים, בנו מערכת יחסים בריאה וחזקה יותר עם הוריהם בהמשך חייהם. ממש בדומה לכך, למה שפעולות כאלו לא ישפיעו על מערכת היחסים שלכם עם הכלב שלכם? שחקו אתו בכדור, תוציאו אתו אנרגיה, ותראו במהרה כיצד משתפר הקשר שלכם אתו.

שמרו על קור רוח ורוגע ותהיו סבלניים

תופעה נפוצה בקרב מערכת יחסים בין כלב לבעלו, היא אלימות בעקבות פעולה שהכלב לא היה אמור לעשות. חשוב לזכור, אפילו אם הכלב עשה פעולה שהוא אינו היה צריך לעשות, אלימות, צעקה, ואגרסיביות לעולם לא יובילו אתכם לשיפור, אלא ידרדרו את היחסים שלכם עם הכלב.

אל תבלבלו נחישות עם אגרסיביות. חשוב לשמור על קור רוח, להסביר לכלב שהוא ביצע טעות מבלי להרים את הטון יותר מידי. אל תגיעו למצב שהכלב מפחד ממכם, והולך לידכם עם הזנב בין הרגליים.