מחפשים יום כיף לעובדים? 3 ימי כיף מאתגרים ומהנים

family-vacations

ישנן דרכים שונות לצ'פר עובדים על עבודתם או לייצר פעילויות משותפות עם העובדים במטרה לגבש ביניהם ולייצר אצלם תחושת שייכות אמיתית למקום. יותר ויותר מקומות עבודה מסוגים שונים, בוחרים לקחת את העובדים שלהם לימי כיף או גיבוש, בשביל להשיג מטרות שונות, אשר אמורות לעזור להשיג תוצאות טובות יותר במהלך העבודה.

זה לא חדש שמעסיקים ומנהלים לוקחים את העובדים שלהם לימי כיף, ימי גיבוש, במקומות שונים. מה שחדש הוא שהיום יש מאחורי זה גישה שלמה שמסבירה למה זה חשוב וחיוני, וכן עצם העובדה שאפשר למצוא הרבה מאוד מקומות ואתרים אליהם אפשר לקחת את העובדים ליום כיף.

למה נכון לקחת את העובדים ליום כיף?

על פניו, עובדים רבים נוהגים לחשוב שהמטרה של יום כיף היא לצ'פר אותם על סיום פרויקט או על העבודה שהם עושים לאורך זמן. זה נכון שזו אחת הסיבות לכך, אך ישנן סיבות נוספות שמעסיקים ומנהלים משתמשים בהן בשביל לקחת את העובדים ליום כיף.

בין היתר, זה הרצון לייצר תחושת שייכות, נאמנות למקום העבודה. אם המעסיקים לוקחים את העובדים ליום כיף בכנרת, למשל דרך חוויהמה, ודואגים להם לשייט במקום עם ארוחה טובה, במידה ובעיניי העובדים זה משהו מיוחד ויוצא דופן, אז סביר להניח שהם לא ימהרו לעזוב מקום עבודה שמספק להם חוויה כזו.

כמו כן, יש מקרים בהם משתמשים בימי כיף וגיבוש, בשביל לגבש את העובדים, לעזור להם להכיר אחד את השני טוב יותר, ובסופו של דבר לגרום לעבוד טוב יותר ביחד. אלה דברים שאי אפשר להשיג בשום מקום אחר, לא דרך שיחות, לא דרך תנאים ודרישות וגם לא בהכרח דרך עבודה בשטח. צריך לעבוד על זה, זו אחת האופציות.

אילו ימי כיף אנחנו יכולים לספק לעובדים שלנו?

חוויהמה – כאמור, אחת האופציות העומדות לרשותנו הוא שייט בכנרת באמצעות חברת חוויהמה. מדובר על שייטש נערך על ידי אנשי מקצוע, אשר עומדים לרשותם כל האמצעים והכלים, אנשי צוות ברמה הגבוהה ביותר, והכל נעשה ברוח טובה, אווירה כיפית, כאשר המטרה היא כמובן לצאת לשייט ביום בו תנאי מזג האוויר מאפשרים זאת.

טיול אקסטרים בשטח – זה מעט יותר מורכב, אך אם העובדים יכולים לעמוד בכך, מבחינת גיל ותנאים פיזיים, אזי שזו יכולה להיות אופציה נהדרת לבלות עם העובדים בשטח. למשל, אפשר לעשות טיולי אופניים, טיפוס הרים, בנג'י, או כל פעילות ספורט אקסטרים אחרת.

סדנה – היום אפשר למצוא מגוון רחב של סדנאות אשר ניתן ללכת אליהן עם העובדים ולבלות בהן. למשל, סדנאות אוכל, סדנאות יצירה, סדנאות נגרות ועוד. צריך לבחור את הסדנה הנכונה אשר תתאים לכמות גדולה של עובדים, ואם יש צורך אפשר לפצל אותם בין מספר סדנאות שיתאימו להם בצורה יותר ספציפית.