בצל נגיף: האם הצורך בשירותי הסעות גבר בשנת 2020?

bus

נושאי הקורונה מעסיקים את כולנו, בין אם נרצה בזאת או לא. למעשה, זה כל כך מסביבנו, עד שנדמה כאילו כל אחדם ברחוב מדבר על זה. אולי אפילו לא רק ברחוב, אולי גם בכפרים הכי תיירותיים בישראל. האם אנשים עדיין משתמשים בשירותי הסעות בכדי לפקוד יישובים עמו חד נס? בואו נברר.

יישוב חד נס הוא אחד מכפרי הנופש הכי ידועים בישראל. יש שם כל כך הרבה צימרים וסוויטות יוקרתיות, עד שלרגע אפשר לטעות ולחשוב שיש שם יותר מתחמי נופש מאשר בתים. האמת? בהנחה שבכל מתחם יש 3-5 צימרים בממוצע, ייתכן שיש שם באמת יותר צימרים מבתים של אנשים. עד שנת 2020 ישראלים רבים נהגו לפקוד את היישובים האלו כמו חד נס, האם משהו השתנה בחצי השנה האחרונה? ובכן, מסתבר שאנשים עדיין משתמשים בשירותי הסעות בכדי לנפוש בצפון. אבל האם הצורך בשירותי הסעות גבר ב-2020? נענה על זה.

בעלי צימרים לגבי צימרים ב-2020: האם אנשים מגיעים להתארח?

אם אתם שואלים בעלי צימרים ומתחמי נופש בצפון, הם יגידו לכם שבשנת 2020 היה ויש עדיין עומס לא מבוטל בעליל במתחמי הנופש בצפון. מאחר שהשמיים סגורים למדינות רבות, אנשים נהנים ממה שיש לישראל להציע.

ומסתבר שיש להציע לא מעט למדינה הזאת. כל עוד משרד הבריאות התיר ומתיר זאת, אנשים נוהרים למתחמי נופש בצפון בעקבות הסגירה של השמיים. נכון, לא מעט אנשים אכן טסים עדיין לחו"ל בשביל נופש, אבל אין ספק שמדובר יחסית במיעוט של אנשים.

האם בכלל כדאי לטוס לחו"ל בשנת 2020 בשביל נופש?

מעבר לכך שמדובר במיעוט של אנשים שטסים לחו"ל, כמובן צריך גם לקחת בחשבון את העניים של הבידוד. נניח שאתם טסים ל-5 ימים, האם יהיה שווה לכם לשבת בבידוד יומיים-שלושה עד שיגיעו תוצאות הבדיקה? אנחנו מזכירים למי שלא מעודכן, כמעט לכל מדינה אליה תטוסו – קודם כל תצטרכו לעבור בדיקת קורונה בשדה התעופה.

בכל מקרה, אם בחרתם אכן לנפוש בארץ, אתם תצטרכו בחור את חברת ההסעות הנכונה לכם. אנחנו ממליצים לכם תמיד לבדוק את האוטובוסים והמיניבוסים ברמה התחזוקתית. תוודאו שכלי ההסעה עוברים את כל הטיפולים התקופתיים הנדרשים. מעבר לכך, תוודאו שהצמיגים אינם יבשים, שהנהגים לא עייפים ועובדים משמרות כפולות וכו'.

עד כמה מדריכי טיולים מהווים ערך מוסף בטיולים?

ועוד דבר אחרון שכדאי לזכור, במקרים רבים אנשים שוכרים גם את השירות של מדריכי טיולים. אלו יוכלו ללוות אתכם במסלולי טיולים שונים, להכיר לכם אטרקציות מסוגים שונים ועוד. אם משרד הבריאות מאפשר נופשים, אנחנו בהחלט ממליצים על כך. יחד עם זאת, יהיה עדיך לנסות לאתר מתחם נופש עם תו סגול. בהצלחה, תהנו מנופש מושלם גם ב-2020!