מאוורר תעשייתי

מאוורר תעשייתי

מאוורר תעשייתי הינו מכשיר חשמלי מבוקש בשורה של מצבים. ניתן לומר כי הוא נדרש במקומות בהם לא ניתן לצנן את האתר הקיים באמצעי קירור אחרים, וכן, במקרים בהם יש מבנים שאינם בנויים מבנייה קשיחה, או אחרים שבהם יש חלונות ופתחים שלא ניתן לסגור הרמטית. כמו כן, הוא נדרש במקומות הומי אדם. כך, ניתן למצוא אותו במקומות פתוחים דוגמת מרפסת של מסעדה על טיילת, חצר של גן אירועים, רחבת ריקודים חשופה וכדומה. הוא יעיל גם בהאנגר פתוח של מטוסים, באולם ייצור, במוסך, באולמות ריקודים, בגני אירועים וכדומה.

מדובר על מאווררים בעלי מנועים בעלי הספקים גבוהים וקטרים גדולים. בזכות תכונות אלו הם מסוגלים לספק תפוקת אוויר גבוהה למרחק רב. הנפוצים הם אלו הניצבים על רגליים המיוצרים ממתכת חזקה וכאלו התלויים מהתקרה. הראשונים הינם ניידים וברבים מהם יש גם מערכות גלגלים המותאמות למשקלם. ניתן, למשל, לגרור אותם בקלות ולהציבם בסמוך לשולחנות בגן האירועים, ליד רחבת הריקודים ובכל מקום נדרש אחר. היתרון הוא שתמיד ניתן לשנות את מיקומם בעת הצורך.

מאוורור למפעלים ובתי מלאכה על רגל מגיע עם מפרט עשיר הכולל בין היתר: מנוע חזק מאוד בעל סל"ד גבוה וספיקת אוויר רבה. הוא עשוי, לרוב, מכנפי אלומיניום חזקות המעוצבות באופן המאפשר שליחת אוויר מרובה ולטווח ארוך. הוא עשוי ברזל יצוק ובעל בסיס חזק לבטיחות מרבית. הרשת שבו צפופה להגנה מרבית. יש בו מספר בוררי מהירות ויכולת כוונון להגבהה וצידוד. אחרים הינם נמוכים יותר העומדים על בסיסים מרובעים רחבים המקנים יציבות רבה.

מאוורר תעשייתי הנתלה מהתקרה מגיע במבחר עיצובים. עובדה זאת חשובה מאחר והוא נתלה לתקופה ארוכה ולכן, חייב להיות שימושי ואף נאה. בגלל שמרבים להשתמש בהם בסביבה חיצונית האיכותיים שבהם נצבעים בשלוש שכבות צבע העמידים ללחות. יש בהם שלט אינפרא אדום לשליטה חכמה מהקרקע. הם מגיעים עם מספר מהירויות סיבוב, טיימר, קביעת מצב שינה ועם תכונות נוספות. כולם חסכוניים בחשמל. יש צורך להתקינם בהתאמה לגודל החלל על מנת שפיזור האוויר שלהם תיעשה היטב. הובלה והתקנה נעשית על ידי המשווק.