דיו למדפסת hp- איפה וכיצד קונים

דיו למדפסת HP

אחת החברות הוותיקות והמוכרות ביותר בציוד מחשבים ומדפסות, היא ללא ספק חברת HP (Hewlett-Packard  – היוולאט פארקד), החברה אשר פעילה כבר מסוף שנות השלושים, הפכה עם השנים לאחת החברות הגדולות והחשובות בתחום הטכנולוגיה בכלל והמחשוב בפרט. המוצרים המובילים שלה לשוק הפרטי והעסקי, הם ללא ספק מדפסות ומחשבים.

כיאה לחברה גדולה ומשמעותית, הרי שגם חברת HP, מייצרת לא רק את המוצר עצמו אלא גם את הציוד הנלווה לו, ציוד היקפי שבלעדיו אי אפשר להשתמש במוצרים השונים. כך למשל ניתן לרכוש דיו למדפסת HP, עבור כל אחד ממדפסות החברה, בהתאם לסוג, בהתאם לגודל, ולצרכים של הלקוח.

ניתן לרכוש דיו למדפסות של HP, במגוון רחב של חנויות, בין אם מדובר בחנויות מחשבים, חנויות שמוכרות ציוד למדפסות, וכן כיום אפשר לרכוש דיו גם בחנויות ציוד משרדי, בין אם מדובר בחנויות שפונות למגזר הפרטי (סטודנטים, תלמידי בית ספר, ולקוחות אחרים) וכן בין אם מדובר בחנויות שפונות ספציפית לשוק העסקי. צריך לומר, שבנוסף לכל המקומות הנ"ל, הרי שניתן לרכוש דיו למדפסות גם דרך אתר החברה וחנויות שהחברה מפעילה במקומות שונים.

מן הסתם, כל מי שרוכש מדפסת HP  רצוי מאוד שירכוש גם דיו של החברה, שכן ההמלצה היא להשתמש תמיד בדיו מקורי, מלא וחדש. זאת למרות שעל פניו זה יכול להיות יקר מאשר דיו לא מקורי של חברות אשר מייצרות מוצרים תואמים. ההסבר הוא, מדובר באופציה הרבה יותר איכותית, אופציה הרבה יותר שימושית וטובה למדפסת, כך אפשר לשמור על איכות המוצר ולהשתמש בו בצורה יעילה וטובה לאורך זמן.

לפני שנסביר כיצד רוכשים דיו למדפסת HP, חשוב להדגיש, כשאנחנו רוכשים מדפסת של החברה, עלינו ללמוד גם את הנושא של הדיו, מה מתאים למדפסת, כיצד אנחנו רוכשים וכן כיצד אנחנו מתקינים את הקפסולה באופן פרקטי במכשיר. צריך לומר, מדובר בפעולה פשוטה מאוד שלא דורשת ידע טכני.

כיצד רוכשים דיו בצורה נכונה

כאמור, ישנן חנויות ואתרים שונים בהם אנחנו יכולים לרכוש מוצרי דיו שיתאימו לנו. אנחנו צריכים לבחון מה בדיוק נכון עבור המדפסת שלנו, אפשר לעשות את זה דרך הצגת הקפסולה הישנה וכן דרך המספר שלה.

צריך לזכור, ברוב המדפסות יהיה עלינו לרכוש שתי קפסולות, אחת צבעונית ואחת שחור-לבן. זה לא יתבצע במקביל, שכן הן לא ייגמרו באותו זמן, כמו כן, אנחנו לא חייבים להקפיד ולרכוש את שתיהן, מאחר ולא בהכרח משתמשים גם בקפסולה צבעונית וגם בשחור לבן.

כל קפסולה של דיו יכולה להחזיק לנו מספר חודשים, זה תלוי ברמת השימוש שאנחנו עושים במוצר. חשוב להקפיד על כך שנקנה מראש ולא נמתין, על מנת שנוכל ליהנות מאפשרות להדפיס מה שאנחנו צריכים, בצורה ברורה וטובה.