איך בוחרים מטפחות לראש?

 

אפשר לתייג את הנשים הדתיות, כנשים עם מטפחות. אולם קשה למצוא שתי נשים עם אותה מטפחת. כשם שנשים שונות, כך מטפחותיהן שונות. יש מטפחת שהיא בצבע חלק לגמרי, ויש מטפחת שהיא צבעונית. יש נשים שישימו מטפחות שחורות. כך, שלמעשה כל מטפחת משדרת מסר אחר. לא רק הצבעים והעיצוב של המטפחת יוצרים את המראה הכללי של האישה. גם צורת הקשירה של המטפחת, מראה על אופי האישה. 

כללים בבחירת מטפחת לראש

כאשר את משקיעה ומשלמת כסף על המטפחות שאת רוכשת, חשוב שתבצעי את הקנייה הטובה ביותר עבורך. חשוב שתרגישי בנוח, ותיראי יפה כאשר את הולכת ברחוב עם מטפחת. לכן, בחירת מטפחות לראש, איננה משימה קלה. ראשית כל, עליך להחליט האם את רוצה לכסות את כל השיער, או רק חלק. 

כאשר אתן עוברות על המטפחות השונות, עליכן להחליט האם אתן רוצות מטפחת חלקה, או מטפחת מעוצבת. כדאי לבחור מטפחת לא רק לפי היופי- אלא גם לפי הצורך.

איזה סוג מטפחת את צריכה?

ישנם סוגים שונים של מטפחות. יש מטפחות שהן צמודות. יש מטפחות שלא מכסות את כל השיער. לבישת בנדנה עדיין אופנתית אצל חלק מהנשים הדתיות. יש מטפחות פשוטות ביתיות, ויש מטפחות יפות ומעוצבות, שנועדו ליציאה לאירועים שונים. יש מטפחות בהם יש 3 שכבות כולל תחרה. 

בנוסף, יש מטפחות לבנות שונות המתאימות לשבתות וחגים. עליך להחליט איזה עיצוב את מומלץ לקנות כמה דגמים מכל סוג של מטפחות.

האם לכל הנשים מתאים לשים מטפחת שחורה?

מטפחות בגוון שחור, לא מתאימות לכל אחת. מטפחת שחורה מסמלת פשטות. כאשר לפנים יש אור טבעי, מומלץ ללכת עם מטפחות בגוונים בהירים. בחירת צבע המטפחת, תלויה הרבה גם בצבע של שאר פריטי הלבוש. כאשר הצבע השחור הוא הדומיננטי בשאר פריטי הלבוש, יתאים מאוד ללכת גם עם מטפחת שחורה. כאשר הבגד השחור הוא חלק- מומלץ לבחור מטפחת חלקה שחורה.

איזו מטפחת צבעונית לבחור?

אחת ההתלבטויות הקשות ביותר בבחירת מטפחות, היא איזה מטפחת צבעונית לבחור. ראשית כל, עליך להחליט האם מותאם לאופי שלך מטפחת בעלת צבע חלק, או מטפחת עם ציור. כאשר את עוברת על המטפחות עם הציורים, חשבי מה הציור מסמל עבורך, והאם משמעות הציור והאופי שהציור משדר- מתאימים עבורך.

בחירת מטפחת לפי סוג הקשירה

לכל מטפחת, ישנם סגנונות מסוימים של קשירה. יש מטפחות להם יש סגנון קשירה פשוט ביותר, כמו של פעם. יש מטפחות שאפשר יותר לסלסל. וישם מטפחות שהן עשויות מבד ארוך, שמתאימות לצורות וליפופים, כך שהקשירה נעשית בשכבות לגובה. 

לכן, לפני שמתחילים לחפש מטפחת, כדאי להסתכל באינטרנט על דוגמאות של קשירות, ולבחור את סגנון הקשירה הרצוי לנו. וכך, נבחר מטפחת המתאימה לסגנון הקשירה.