דיו למדפסת איכותי

דיו למדפסת איכותי

אפשר לחלק את הדיו למדפסות ל2 סוגים: יש מכלי דיו איכותיים ומקוריים, ויש מכלי דיו פשוטים שהם חיקוי. בשנים האחרונות, התחילו למכור גם מכלי דיו ממוחזרים. כאשר אנו קונים מדפסת, נגלה שלאורך זמן ההוצאה העיקרית אינה רכישת המדפסת, אלא מכלי הדיו שעלינו לרכוש שוב ושוב. אולם, אין טעם לקנות מדפסת בלי דיו. ולכן, יש לחפש את הדרכים בהם אפשר לקנות דיו איכותי למדפסת, אך במחירים משתלמים.

האם רק ראשי דיו מקוריים הם האיכותיים ביותר?

אין ספק, שיש להשקיע ולקנות למדפסת ראשי דיו איכותיים ביותר. אולם האם רק ראשי הדיו המקוריים, הם גם האיכותיים ביותר? אפשר לרכוש דיו למדפסת איכותי, גם אם הוא מיוצר על ידי חברות אחרות. חשוב לוודא שרוכשים את הדיו בחנות אמינה. כדאי לברר על שיטת הייצור של החברה המתחרה המוכרת את הדיו. ישנן חברות שטכניקות ייצור הדיו שלהן, הינו חיקוי מדויק של החברות המייצרות את המדפסות. ולכן, אפשר לקנות דיו איכותי ביותר לא מקורי, במחירים משתלמים מאוד.

האם עדיף מיכל דיו חדש או מיכל דיו ממוחזר?

בשנים האחרונות, התחילו למכור מכלי דיו ממוחזרים. החברות המשווקות אותם, לוקחות ראשי דיו פגומים שהיו מלאים בדיו, ומעבירים את הדיו למכלים חדשים. האם מכלי דיו ממוחזרים הם גם איכותיים? כאשר אתם קונים מיכל דיו ממוחזר, אינכם יכולים לדעת בוודאות האם הדיו שבמיכל תואם למדפסת שברשותכם. כאשר אתם זקוקים רק להדפסת מסמכים בשחור לבן, אתם יכולים להשתמש בדיו ממוחזר בלי בעיה. אולם כאשר אתם צריכים להשתמש בדיו צבעוני להדפסת תמונות איכותיות- לא תמיד התוצאה הצבעונית תצא טובה עם דיו ממוחזר.

מדוע רוב הרוכשים מעדיפים דיו מקורי?

רוב הרוכשים של מכלי וראשי דיו, מעדיפים לרכוש מוצרים מקוריים. ישנם כמה סיבות להעדפה זו. כמובן, הציבור מעדיף לקנות את הדיו הצבעוני האיכותי ביותר עבור המדפסת. שיקול נוסף- הוא שמירה לאורך זמן על איכות וחיי המדפסת. בפועל, אפשר להכניס למדפסות ראשי דיו תואמים לא מקוריים. אולם, לפעמים המדפסת נשחקת בגלל שהכניסו לה ראשי דיו לא  מקוריים. ולכן, הקונים לא רוצים לשלם שוב סכום רב על מדפסת צבעונית חדשה.

איך אפשר לקנות דיו איכותי למדפסת במחיר משתלם?

אחת מהדרכים לקנות דיו איכותי למדפסת במחיר משתלם- היא לקנות במקום שאין בו פערי תיווך בין משווק המקור, לבין הצרכן. אחת מהזירות לרכישת דיו איכותי למדפסת במחירים ללא תיווך- היא רשת האינטרנט. בעלי חנויות ווירטואליות פיתחו שיטת רווח בה הם מוכרים דיו ומוצרים דפוס אחרים ללא פערי תיווך מהחברות המייצרות- ובתמורה הם מקבלים אחוזים על המכירה. כך שאתם יכולים לקנות למשל דיו איכותי למדפסת קנון בלי לשלם פער תיווך, ובעל החנות הדיגיטלית קיבל אחוזים מחברת קנון על הקנייה שלכם.