כל מה שצריך לדעת אם חלילה נתפסתם נוהגים בשכרות

driving while intoxicated

אין ספק, לצד האזרחים ששומרים על החוק ועל החיים של עצמם ושל הסובבים אותם, קיימים גם אנשים אשר מוגדרים פורעי חוק ומסכנים חיי אדם. לדאבוננו, בשנים האחרונות אנחנו שומעים על יותר ויותר מקרים של נהיגת רכבים בשכרות. בואו נדבר על זה, למי פונים במקרה כזה?

בין אם שתיתם מעט או יותר ממעט, אנחנו קודם כל רוצים להגיד לכם לרדת מהעניין של הגה. אם אתם גם מסיעים אנשים הביתה בדרך חזרה מבילוי, הכלל הזה תקף כפליים. בסופו של דבר, שום דבר לא שווה את הסיכון הזה, במיוחד אם אתם גם אחראים לחייהם של חברים שלכם, או גם סתם מכרים. נתפסתם נוהגים בשכרות? הנה כמה דברים שכדאי לדעת במקרה זה.

נהיגה תחת השפעת אלכוהול ומה שחשוב לדעת בנושא

בעוד שחלקנו אנשים אשר לא חייבים אלכוהול בזמן בילוי, חלק אחר מהאנשים לא מסוגל לדמיין את הבילוי הלילי ללא בירות שנמזגות וגם וויסקי בכוסות קרח. אנחנו לא אומרים לכם לא לשתות אלכוהול, זו זכותכם ובחירה שלכם. אנחנו כן אומרים לכם את הדבר הבא: נהיגה בשכרות זה ממש לא משחק ילדים.

נהיגה בשכרות יכולה להוביל אסונות ולטרגדיות שגורמות לאנשים להצטער על היום שבו הם עלו על ההגה שיכורים.
בכל מקרה שבו חלילה נתפסתם נוהגים שיכורים, ההמלצה הכי גורפת היא סיוע משפטי. אתם מוזמנים לפנות לעורך הדין שלכם, ותמיד יהיה כדאי לעשות זאת כמה שיותר מהר. חשוב לזכור כי ברוב המקרים, התהליכים המשפטיים האלו עשויים לקחת זמן-מה.

נתפסתם נוהגים בשכרות? סיוע של עו"ד יהיה כנראה בלתי נמנע

אם נתפסתם נוהגים תחת השפעת אלכוהול, סביר להניח שאתם עומדים לקראת תהליכים משפטיים לא פשוטים. בכדי לנסות ולקצר את התהליכים האלו עד כמה שאפשר, הסיוע המשפטי יהיה הכרחי לחלוטין. אם יש צורך בכך, יהיה מומלץ אפילו להיפגש עם יותר מאשר עורך דין אחד.

אם מתוך סיבה מסוימת אינכם בטוחים בסוף פגישת ייעוץ עם עורך דין כי הוא איש המקצוע עבורכם, תשקלו להיפגש עם אחד נוסף.
לא פעם, יש צורך להיפגש עם יותר מעורך דין אחד בכדי לעמוד על סדר הדברים והתהליכים. יחד עם זאת, חשוב גם לזכור שכל פגישת ייעוץ עם עורך דין כמובן עולה כסף. באופן כללי, פגישת ייעוץ עם עורך דין נהיגה בשכרות תעלה בין 350 ₪ – 550 ₪ ומעלה.

נכון שאלו סכומים לא נמוכים, אבל אם יש צורך להיפגש לפגישת ייעוץ עם יותר מאשר עו"ד אחד, יהיה כדאי לעשות זאת.

אם יש צורך להיפגש עם יותר מעו"ד אחד, עשו זאת

בטווח הארוך, ייתכן שזה יהיה הצעד הנכון לעשות. כשמדברים על עבירות פליליות או על עבירות כמו נהיגה בשכרות, מדברים על עונשים לא ממש קלים, שקבועים בחוק. אם יש צורך ביותר מפגישת ייעוץ אחת עם עו"ד בכדי להמתיק את העונשים הצפויים בחוק, אז אכן יהיה כדאי לפעול כך. בהצלחה!