לא עוד ברכות יום הולדת רגילות…

לימודי עיצוב פנים

לכל אחד מאיתנו יש אחד כזה פעם בשנה, וגם לכל מי שאנחנו מכירים – קרובי המשפחה, החברים הטובים והעמיתים לעבודה.

מרוב שיום ההולדת הוא האירוע הכי שכיח שיש, לפעמים אנחנו שוכחים לתת לו את הכבוד הראוי.

מבט חטוף על הקיר בפייסבוק או על הודעות הווטסאפ, יגלה את אותן הברכות כמעט בדיוק: "מזל טוב", "עד 120" כשההבדל הרבה פעמים הוא בסך הכל באימוג'י שמתווסף לברכה – ממש אפשר לפהק תוך כדי קריאת הברכות.

זה ממש לא חייב להיות ככה… בהשקעה קטנה של זמן אפשר לעשות למישהו יום הולדת שמח ולהעניק לו ברכה הומוריסטית, עם חרוזים ושנינויות. כאן תוכלו למצוא מגוון גדול של ברכות ליום הולדת שאינן שגרתיות – כאלה שיפתיעו את החוגג במקוריות ובתחכום שלהן.

מחפשים להוסיף עוד משהו לברכה כדי שתהיה מעניינת יותר? תוכלו להיעזר גם לזה בקישור שמופיע מעלה ולהוסיף לברכה שלכם ציטוטים מעניינים (בדרך כלל ציטוט של איש מפורסם או ציטוט מספר ילדים עושה טוב את העבודה), מילים עם ערך גימטרי דומה לשם שאתם מעוניינים בו וניתוח הערך הנומרולוגי של בעל השמחה.

כל תוספת כזו עושה את הברכה שלכם הרבה יותר מיוחדת ומגוונת, ומראה שהשקעתם בה מחשבה.

רוצים להיות מקוריים יותר? אז יש עוד משהו…

כרטיס ברכה דיגיטלי ליום הולדת

אם באמת בא לכם להפתיע בענק, תוכלו לנסות את הכרטיסים הדיגיטליים שמוצעים לכם בקישור למעלה.

איך זה עובד?

משקיעים בדיוק 20 שניות כדי להכניס את הפרטים הבסיסיים של חתן/כלת יום ההולדת – שם, גיל, איחול מרכזי. התוצאה המתקבלת היא ברכת יום הולדת מעוצבת על גבי עמוד שנבנה עבורכם, עם אנימציות צבעוניות שעושות שמח, עם הפרטים האישיים שהזנתם ובעיקר עם תוכן משעשע ואיכותי – כזה שממש לא רואים בכל ברכה רגילה ליום הולדת.

את הקישור הזה תוכלו לשתף עם החוגג או החוגגת – ואתם תחליטו איך להפתיע אותו: בהודעה פרטית בווטסאפ, על הפייסבוק, במייל אם בא לכם להיות רשמיים, ובכל דרך שהטכנולוגיה מאפשרת היום לעשות זאת.

רגע… יש עוד

בא לכם עוד יותר להפתיע, ואתם מתכוונים לתת היום גם מתנה, זר פרחים או חבילה מתוקה?

יחד עם הקישור לעמוד הברכה הפרטית, תקבלו גם את קוד ה – QR שמוביל לעמוד הברכה, וממנו תוכלו לעשות מטעמים – להצמיד אותו למתנה כדי שייחשף רק לאחר סריקת הקוד או להדביק אותו בתוך כרטיס ברכה מעוצב. הכל כיד הדמיון שלכם.

והכי חשוב – אל תשכחו לכתוב את השם שלכם בברכה…